Autorskie projekty Własna produkcja

O nas

Nasz Zespół, to ludzie z pasją, którzy z dbałością o każdy szczegół, ale też precyzją w projektowaniu i produkowaniu mebli tworzą wnętrza obok których warto się zatrzymać.

Wnętrza, gdzie harmonia kolorów, faktur, ponadczasowości produktu przeplata się z funkcjonalnością i ergonomią wnętrza.

Wykonujemy meble kuchenne i wszystkie inne zabudowy meblowe w oparciu o projekty Państwa architektów, projektantów, ale także tworzymy i produkujemy meble w oparciu o nasza wiedzę i pasję w tworzeniu.

W podjęciu tak ważnej decyzji, jaką jest wnętrze, a przede wszystkim Kuchnia, jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie: poprzez dobór materiałów, wycenę, pomiar, rysunki planów instalacji, a także produkcję i ich montaż wraz z podłączeniem sprzętów AGD.

Nasza pasja i doświadczenie w projektowaniu wnętrz i mebli trwa 15 lat a część rzemieślniczo-produkcyjna niemal 30 lat i to ona wspiera nas w tworzeniu mebli dla najbardziej wymagających Klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy sprawił Nam i Państwu satysfakcje i zadowolenie z pięknych, ergonomicznych i trwałych mebli.

Możemy być tacy, ponieważ nasi Klienci nam na to pozwalają.

Tworzymy i udoskonalamy procesy na każdym etapie aby na koniec zaprojektować i wyprodukować meble, które będą nasza wizytówką.

Zadowoleni Klienci, którzy po raz kolejny oddają w nasze ręce swoje wnętrza, to wielka satysfakcja ale także motywacja dla nas do dalszego rozwoju i pracy dla Państwa.

Za co ogromnie dziękujemy.
Studio Mono Kuchnie i Wnętrza.

Zapraszamy do Naszego Studia.