>

O nas

Reprezentujemy niemieckiego producenta mebli kuchennych

Bauformat i Burger to dwie bogate w tradycje tworzone od 98 lat marki mebli kuchennych obecnie reprezentujące najnowocześniejsze rozwiązania produkcyjne. Wspólnie tworzą wiodącą grupę producentów mebli kuchennych, która każdego dnia wytwarza w Löhne i w Burg ponad 500 wysokiej klasy kuchni. Niemiecka jakość jest znana poza granicami Niemiec, a kuchnie uwielbiane w całej Europie i na całym świecie. Meble kuchenne Bauformat to najwyższa jakość materiałów, precyzja wykonania, a ich tworzenie i projektowanie wskazuje trendy nowoczesnego wzornictwa. Wszystko to, łącząc w całość, pozwoli nam zaprojektować i wyprodukować dla Państwa kuchnię, w której znajdziecie tylko to, co najlepsze, solidne i niezawodne .

Zapraszamy

Rozmowy, pomysły, projekty to dla nas czysta przyjemność, a zarazem wyzwanie. Podczas spotkania poznamy Państwa wymagania i upodobania.

Zdobyte na spotkaniu informację pozwolą nam wykazać się swoją wiedzą zdobytą przez lata, kreatywnością i indywidualnym podejściem do każdego projektu. Połączymy i zaprojektujemy dla Państwa niepowtarzalne, ergonomiczne i piękne miejsce - serce każdego domu czyli Kuchnię.

Do naszych projektów, aby stały się indywidualne i niepowtarzalne, staramy się zaproponować wszystko co znajduje się w przestrzeni kuchennej: oświetlenie, elementy dekoracyjne, sprzęt AGD, aby zaproponowane wnętrze stanowiło spójną całość. Współpracujemy także z renomowaną warszawską stolarnią, która wykonuje dodatkowe elementy wyposażenia wnętrz według autorskich projektów.

Zapraszamy więc serdecznie do naszego studia, aby w miłej atmosferze rozpocząć przygodę pod tytułem... K u c h n i a.

Gwarantujemy jakość - 5 lat gwarancji.

Producent udziela pisemnej gwarancji na swoje produkty czyli:

  • 5 lat na fronty, korpusy, blaty.
  • Dożywotnia gwarancja na wszystkie mechanizmy zastosowane w naszych kuchniach.

Produkując stawiamy sobie za cel : jakość, innowacyjność i dbałość podczas produkcji o normy bezpieczeństwa i jakości.

Odbieramy certyfikaty i nagrody

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego